Samtec ZSS-105-07-L-D-1000
Stacking Board Connector, Elevated Terminal Strip, ZSS Series, 10 Contacts, 2.54 mm, Through Hole
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
TE Connectivity5103309-1
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
Pin Header, Signal, 2.54 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Straight, C-Grid 70280 Series
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
TE Connectivity5104338-1
Pin Header, Vertical, Signal, 2.54 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Straight
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
描述
".100"" Shrouded Elevated Terminal Strip"
STACKING BOARD CONNECTOR, ELEVAT
SHROUDED HEADER ELEVATED .100"" (2,54MM)