Samtec ZSS-104-07-L-D-1100
Conn Elevated Shrouded Header HDR 8 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页9 年前
相关零件
TE Connectivity280389-2
Conn Partial Shrouded Header 8 POS 2.54mm Solder RA Through Hole
Connector Unshrouded Header 8 Position 2.54mm Solder Straight Thru-Hole Bag
C-Grid III 90131 ROHS3Compliant Gold Solder Connector Header, Breakaway 15.0muin 0.38mum
TE Connectivity5-103166-2
Conn Shrouded Header (4 Sides) M 8 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Tray
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 8 POS 2.54mm Solder ST Thru-HoleC-Grid III Tray
CONN HEADER SMD 8POS 2.54MM / Connector Header Surface Mount 8 position 0.100" (2.54mm)
描述