Samtec ZF5S-50-02-T-WT-K
FFC & FPC Connectors Zero Insertion Force Connector for FFC, 0.50 mm (.0197) Pitch
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页7 年前
Technical Drawing5 页8 年前
Datasheet1 页5 年前
符号封装
3D下载
描述
FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS
Conn FFC SKT 50 POS 0.5mm Solder RA SMD Tube