Samtec ZF5S-43-01-T-WT-K
FFC & FPC Connectors Zero Insertion Force Connector for FFC, 0.50 mm (.0197) Pitch
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing5 页10 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Toby Electronics
描述
FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS
Conn FFC SKT 43 POS 0.5mm Solder RA SMD Tube