Samtec ZF5S-40-03-T-WT-FR
Connector FFC/FPC Socket 40 Position 0.5mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页5 年前
Newark
描述
"Zero Insertion Force Connector for FFC
FFC-FPC PCB CONNECTORS;
0.5MM ZIF FFC SOCKET STRIP