Samtec ZF5S-25-01-T-WT-FR
Connector FFC/FPC Socket 25 Position 0.5mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页5 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.90%
描述
"Zero Insertion Force Connector for FFC
CONN FFC BOTTOM 25POS 0.5MM R/A