Samtec ZF5S-20-01-T-WT-FR
Connector FFC/FPC Socket 20 Position 0.5mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页5 年前
Samtec
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.73%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
描述
"Zero Insertion Force Connector for FFC
Conn FFC Connector SKT 20 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R
CONN FFC BOTTOM 20POS 0.5MM R/A