Samtec ZF5S-15-01-T-WT-FR
Connector FFC/FPC Socket 15 Position 0.5mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页5 年前
Samtec
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
"Zero Insertion Force Connector for FFC
CONN FFC BOTTOM 15POS 0.5MM R/A