Samtec ZF5S-14-01-T-WT-K
FFC & FPC Connectors Zero Insertion Force Connector for FFC, 0.50 mm (.0197) Pitch
Production
数据表和文档
Samtec
Technical Drawing5 页8 年前
Datasheet1 页8 年前
Electro Sonic
符号封装
下载
描述
FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS
Conn FFC SKT 14 POS 0.5mm Solder RA SMD Tube