Samtec ZF1-25-01-TM-WT-TR
Conn FFC/FPC Connector SKT 25 POS 1mm Solder RA SMD T/R
价格与库存
数据表和文档
相关零件
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 8 Contacts, Receptacle, Easy-On 52271 Series, Surface Mount
4 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039 (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
TE Connectivity84952-4
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 4 Contacts, Receptacle, FPC, Surface Mount, Bottom
Conn FPC Connector SKT 12 POS 1mm Solder RA SMD Easy-On™ Embossed T/R
TE Connectivity1-1734248-5
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 15 Contacts, Receptacle, FPC, Surface Mount, Top
Conn FPC Connector SKT 5 POS 1mm Solder ST SMD Tape
描述