Samtec ZF1-20-02-T-WT-FR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页5 年前
Newark
描述
Connector FFC/FPC Socket 20 Position 1mm Solder Right Angle Surface Mount T/R
FFC-FPC PCB CONNECTORS;
CONN FFC TOP 20POS 1MM R/A
1MM ZIF FFC SOCKET STRIP