Samtec ZF1-20-01-T-WT-TR
FFC / FPC Board Connector, R/A, 1 mm, 20 Contacts, Receptacle, ZF1, Surface Mount, Bottom
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页8 年前
Samtec
HQonline
JRH Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.50%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Amphenol Communications SolutionsSFW20R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW20R-1STE1LF
20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
Amphenol Communications SolutionsSFW20R-1STE9LF
FFC / FPC Board Connector, Right Angle, 1 mm, 20 Contacts, Receptacle, FCI SFW-R, Surface Mount
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder ST SMD Easy-On™ Embossed T/R
TE Connectivity2-487951-0
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD Reel
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD Easy-On™ Embossed T/R
描述
"1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip"