Samtec ZF1-16-01-T-WT-TR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing4 页9 年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+131%
相关零件
TE Connectivity487951-6
Conn FPC Connector SKT 6 POS 1mm Solder RA SMD Reel
Conn FPC Connector SKT 40 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 8 Contacts, Receptacle, Easy-On 52271 Series, Surface Mount
4 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039 (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
Amphenol Communications SolutionsSFW4R-1STE1LF
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 4 Contacts, Receptacle, FCI SFW-R, Surface Mount, Bottom
Amphenol Communications SolutionsSFW4R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 4 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
描述
Connector FFC/FPC Connector SKT 16 POS 1mm Solder RA SMD T/R
Drawer Type -55鈩儈+105鈩 16P Bottom Contact Horizontal attachment 1mm SMD,P=1mm,Surface Mount锛孯ight Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS