Samtec ZF1-15-01-T-WT-FR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页5 年前
Samtec
库存历史记录
3 个月趋势:
+31.68%
描述
Connector FFC/FPC Socket 15 Position 1mm Solder Right Angle Surface Mount T/R