Samtec ZF1-10-01-T-WT-FR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页5 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+15.91%
描述
Conn FFC Connector SKT 10 POS 1mm Solder RA SMD T/R
FFC-FPC PCB CONNECTORS;
CONN FFC BOTTOM 10POS 1MM R/A
1MM ZIF FFC SOCKET STRIP