Samtec YTT-125-01-T-Q-100
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Terminal Strip
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing1 页18 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole, TMMH Series
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
描述
Conn Unshrouded Header HDR 100 POS 2mm Solder ST Thru-Hole