Samtec YTT-120-01-H-6
Conn Unshrouded Header HDR 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet2 页18 年前
相关零件
Tin Direct Insert 120P -55鈩儈+125鈩 2mm Black Phosphor Bronze 2mm Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS
Gold Direct Insert 120P -55鈩儈+125鈩 2mm Black Phosphor Bronze 2mm Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS
"2.00 mm FleXYZ™ High-Density Board Stacker"
描述