Samtec YTT-120-01-G-6
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Terminal Strip
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing1 页18 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Tin Direct Insert 120P -55鈩儈+125鈩 2mm Black Phosphor Bronze 2mm Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS
Gold Direct Insert 120P -55鈩儈+125鈩 2mm Black Phosphor Bronze 2mm Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS
Flexible Surface Mount Board Stacking Header |Samtec, Inc. TW-20-07-L-6-400-100
TE Connectivity5223002-4
Conn Hard Metric PL 120 POS 2mm Press Fit ST Thru-Hole Tube
描述
Conn Unshrouded Header HDR 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole