Samtec YTS-150-01-L-Q-200
Conn High Density SKT 200 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
价格与库存
数据表和文档
相关零件
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
描述