Samtec YTS-140-01-L-Q-160
Conn High Density SKT 160 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
价格与库存
数据表和文档
相关零件
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Stacking Board Connector, Elevated Strip, ESQT, 160 Contacts, Receptacle, 2 mm, Through Hole
描述