Samtec YTS-134-01-F-5-170
Conn Socket Strip SKT 170 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页14 年前
相关零件
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
描述