Samtec YTQ-120-01-L-6
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Socket Strip
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
描述
Conn Socket Strip SKT 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube