Samtec TSW-211-11-T-S-RA
Pin Header, Board-to-Board, 5.08 mm, 1 Rows, 11 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet2 页8 年前
Technical Drawing6 页8 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Pin Header, Board-to-Board, 5.08 mm, 1 Rows, 11 Contacts, Through Hole, TSW Series
描述
Conn Unshrouded Header HDR 11 POS 5.08mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Bulk
11pin 5.08mm 1 Header,Push-Pull 6.3A
.025"" SQ. POST HEADER .200"" (5,08MM)
HEADER, 5.08MM, THT, R/A, 11WAY;