Samtec TSW-150-16-T-T-RA
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 3 Rows, 150 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet2 页8 年前
Technical Drawing6 页8 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
Newark
相关零件
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 3 Rows, 150 Contacts, Through Hole, TSW Series
描述
.025"" SQ. POST HEADER .100"" (2,54MM)
HEADER, 2.54MM, THT, R/A, 150WAY;
Header, 2.54Mm, Though Hole, Right Angle, 150 Position; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:3Rows; No. Of Contacts:150Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Right Angle Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TSW-150-16-T-T-RA