Samtec TSW-116-16-L-S-RA
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 16 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Production
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet2 页8 年前
Datasheet2 页5 年前
JRH Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Pin Header, Right Angle, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 16 Contacts, Through Hole Right Angle
Pin Header, Vertical, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 16 Contacts, Through Hole, HTSW Series
TE Connectivity1-826631-6
Board Connector, 16 Contact(s), 1 Row(s), Male, Right Angle, Solder Terminal, Green Insulator
描述
Tin Bend insert Policy 3.02mm 16P 8.13mm -55鈩儈+125鈩 5.08mm 2.54mm Single Row Phosphor Bronze Black Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS
Header, 2.54Mm, Though Hole, Right Angle, 16 Position; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:1Rows; No. Of Contacts:16Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Right Angle; Product Range:Tsw Seriesrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TSW-116-16-L-S-RA