Samtec TSW-113-13-L-S-RA
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 13 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet2 页8 年前
Technical Drawing6 页8 年前
element14 APAC
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 13 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole SL Tube
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 13 Contacts, Through Hole, TSW Series
Amphenol Communications Solutions76384-313LF
Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
Amphenol Communications Solutions76382-313LF
Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Right Angle.
描述
Conn Unshrouded Header HDR 13 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Bulk
.025"" SQ. POST HEADER .100"" (2,54MM)
HEADER, 2.54MM, THT, R/A, 13WAY;
Header, 2.54Mm, Though Hole, Right Angle, 13 Position; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:1Rows; No. Of Contacts:13Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Right Angle; Product Range:Tsw Seriesrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TSW-113-13-L-S-RA