Samtec TCSD-20-D-06.00-01-N
Cable Assembly 0.152m 28AWG 1mm 40 to 40 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Production
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页8 年前
Datasheet1 页5 年前
TME
Samtec
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-47.06%
相关零件
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
描述
Ribbon Cable, 40 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
TCSD IDC socket cable assembly, 40P, 6in
RS APAC
CABLE ASSY, IDC RCPT-IDC RCPT, 40POS, 6"
Samtec IDC , TCSD , 40 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-20-D-06.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 40Pos, 6"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:6"; Cable Length - Metric:152.4Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-20-D-06.00-01-N