Samtec TCSD-08-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页10 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.64%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
描述
Cable Assembly Flat Ribbon 0.254m 28AWG 16 POS IDC Connector to 16 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
TCSD IDC socket cable assembly,16P, 10in
RS APAC
CABLE ASSY, 16POS, IDC RCPT-RCPT, 254mm;
Samtec IDC , TCSD , 16 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-08-D-10.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 16P, 10"; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:16Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec TCSD-08-D-10.00-01-N