Samtec SQW-110-01-L-Q-040
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing1 页12 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
SQT - Samtec 2mm Pitch Square Pin Cost Effective Socket Strip 2.29mm Tail
Cost Effective Rugged Pcb Sockets Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. SQT-110-03-L-Q
描述
Conn Socket Strip SKT 40 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube
SAMTEC, INC SQW-110-01-L-Q-040
CONN RCPT 40POS 0.079 GOLD PCB