Samtec RF316-04SP3-02SP1-0500
RF / Coaxial Cable Assembly, BNC Plug to MCX Plug, RG316, 50 ohm, 19.7 , 500 mm, Amber
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet2 页10 年前
Datasheet1 页5 年前
Electro Sonic
Newark
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.56%