Samtec QFS-078-04.25-L-D-A-GP
0.64mm 2 156P Standing paste SMD, P=0.64mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Electro Sonic
HQonline
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.31%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
TraceParts
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Center Strip Contacts,Receptacle 640¦Ìm 2 140pin 6mm,7mm,8mm,9mm,10mm 4.2mm 250nm SMD,P=0.635mm
Conn Board to Board RCP 140 POS 0.635mm Solder ST SMD SlimStack™ T/R
Mezzanine Connector, High-Speed Ground Plane, Receptacle, 0.635 mm, 2 Rows, 150 Contacts
0.64mm 2 64P Standing paste SMD,P=0.64mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
0.64mm 2 Standing paste SMD,P=0.64mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
描述
"0.635 mm Q2™ High-Speed Rugged Ground Plane Socket Strip"
Conn Micro High Speed Socket Strip SKT 156 POS 0.635mm Solder ST SMD Tray
.635mm DBL ROW SHIELDED TERM. STRIP
Board Stacking Connector, 156 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.025 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Hole .14, Black Insulator, Socket