Samtec MTMS-150-02-S-D-100
Conn Unshrouded Header HDR 100 POS 1.27mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
1.27mm (0.05) Pitch DIL Vertical PC Tail Pin Header, selective gold + tin, 50+50 contacts"
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 100 POS 1.27mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Box
1.27mm Pitch EBBI 50D Plug, Vertical, without Latch, 100 Circuits, 3.40mm PC Tail Length
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 2 Rows, 100 Contacts, Through Hole, TMS Series
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 2 Rows, 100 Contacts, Through Hole, FTSH Series
HIROSE ELECTRICFX2B-100PA-1.27DS(71)
Conn Board to Board HDR 100 POS 1.27mm Solder RA Thru-Hole Individual
描述