Samtec MTMS-150-02-G-D-100
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 2 Rows, 100 Contacts, Through Hole, MTMS Series
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.99%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
1.27mm (0.05) Pitch DIL Vertical PC Tail Pin Header, selective gold + tin, 50+50 contacts"
HIROSE ELECTRICFX2B-100PA-1.27DS(71)
Conn Board to Board HDR 100 POS 1.27mm Solder RA Thru-Hole Individual
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 2 Rows, 100 Contacts, Through Hole, HTMS Series
Conn Board to Board HDR 100 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
HIROSE ELECTRICFX2B-100PA-1.27DSA(71)
Telecom and Datacom Connector, 100 Contact(s), Male, Straight, Solder Terminal, Locking
Pin Header, Wire-to-Board, 1.27 mm, 2 Rows, 100 Contacts, Through Hole, FTS Series
描述
Conn Unshrouded Header HDR 100 POS 1.27mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube