Samtec FMTP-05-T-08.77-01-N
".050" Tiger Eye Idc Twisted Pair Cable Assembly |Samtec, Inc. FMTP-05-T-08.77-01-N
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页8 年前
Datasheet1 页7 年前
Samtec
JRH Electronics
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 18 ", 457 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 8.77 ", 223 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 3.85 ", 98 mm, 1.27 mm"
PanduitNK5EPC3BUY
Ethernet Cables / Networking Cables NK Copp Patch Cord Category 5e Blue
PanduitNK6PC5Y
Ethernet Cables / Networking Cables NK Copp Patch Cord Category 6 Off Wh
PanduitNK5EPC7BUY
描述
Cable Assembly 0.222m 30AWG 1.27mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector M-F TIGER EYE™ Skin
DESCRIPTION: .050 x .050 C/L TWISTED PAIR MALE IDC ASSEMBLY
Twisted Pair IDC 1.27mm .050"" Pitch