Samtec FJH-50-R-04.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
Electro Sonic
JRH Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Cable Assembly 0.1m 0.5mm 50 to 50 POS FFC to FFC Bulk