Samtec FJH-50-D-02.65-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
Electro Sonic
JRH Electronics
3 个月趋势:
-6.29%
描述
FFC Jumper Cable 50Conductors 0.067m Tin Plated Copper 60VAC
Cable Assembly 0.06m 0.5mm 50 to 50 POS FFC to FFC Bulk