Samtec FJH-30-D-14.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.36%
描述
FFC Jumper Cable 30Conductors 0.355m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.35m 0.5mm 30 to 30 POS FFC to FFC Bulk