Samtec FJH-30-D-02.00-4
FFC / FPC Cable, 30 Core, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 2 ", 50 mm"
Production
数据表和文档
Newark
Electro Sonic
JRH Electronics
3 个月趋势:
+19.93%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
FPC Jumper Cable 30 Conductors 0.05m Tin Plated Copper Blue/Black 60VAC
Flat Flexible Cable Jumper Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FJH-30-D-02.00-4
Cable Assembly 0.05m 0.5mm 30 to 30 POS FFC to FFC Bulk