Samtec FJH-25-R-06.00-4
FFC / FPC Cable, 25 Core, 0.5 mm, Opposite Sided Contacts, 6 , 152.4 mm
Production
数据表和文档
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Cable Assembly 0.15m 0.5mm 25 to 25 POS FFC to FFC Bulk
CABLE ASSY, FFC-FFC, 25 CORE, 152.4MM;