Samtec FJH-25-D-25.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
Sager Electronics
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FFC Jumper Cable 25Conductors 0.635m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.63m 0.5mm 25 to 25 POS FFC to FFC Bulk