Samtec FJH-25-D-12.00-4
FFC / FPC Cable, 25 Core, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 12 , 305 mm
Production
数据表和文档
Sager Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
FFC Jumper Cable 25Conductors 0.304m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.3m 0.5mm 25 to 25 POS FFC to FFC Bulk