Samtec FJH-24-D-12.00-4
Ffc/Fpc Cable, Same Side, 24Core, 305Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FJH-24-D-12.00-4 .
Production
数据表和文档
Technical Drawing3 页9 年前
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.06%
描述
FPC Jumper Cable 24 Conductors 0.304m Tin Plated Copper Blue/Black 60VAC
FFC/FPC CABLE, SAME SIDE, 24CORE, 305MM;
Cable Assembly 0.3m 0.5mm 24 to 24 POS FFC to FFC Bulk