Samtec FJH-20-D-24.00-4
FFC / FPC Cable, 20 Core, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 24 , 610 mm
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
Electro Sonic
element14 APAC
Sager Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.66%
描述
INTERCONNECTION DEVICE 20 Copper Tin Bulk FFC FPC Cable 610mm
Cable Assembly 0.6m 0.5mm 20 to 20 POS FFC to FFC Bulk