Samtec FJH-20-D-16.50-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
Electro Sonic
3 个月趋势:
+12.98%
描述
Cable Assembly 0.41m 0.5mm 20 to 20 POS FFC to FFC Bulk