Samtec FJH-20-D-15.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
Electro Sonic
JRH Electronics
3 个月趋势:
-2.65%
描述
FFC Jumper Cable 20Conductors 0.381m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.38m 0.5mm 20 to 20 POS FFC to FFC Bulk