Samtec FJH-20-D-12.00-4
FFC / FPC Cable, 20 Conductor, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 12 , 305 mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
Sager Electronics
Farnell
Master Electronics
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-32.06%
描述
Cable Assy, 20P, Same Sided, 305Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FJH-20-D-12.00-4 .
FFC Jumper Cable 20Conductors 0.304m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.312m 0.5mm 20 to 20 POS FFC to FFC M-M Bulk