Samtec FJH-20-D-09.84-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页5 年前
3 个月趋势:
+0.00%
描述
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 9.84"