Samtec FJH-20-D-09.25-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FFC Jumper Cable 20Conductors 0.235m Tin Plated Copper 60VAC
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 9.25"