Samtec FJH-15-D-24.00-4
FFC / FPC Cable, 15 Core, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 24 , 610 mm
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Newark
3 个月趋势:
-3.72%
描述
FFC Jumper Cable 15Conductors 0.609m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.6m 0.5mm 15 to 15POS FFC to FFC Bulk
Cable Assy, Ffc-Ffc, 15 Core, 610Mm; No. Of Cores:15Core; Pitch Spacing:0.5Mm; Contact Orientation:Same Sided Contacts; Cable Length - Imperial:24"; Cable Length - Metric:610Mm; Jacket Colour:-; Product Range:Fjh Series; Svhc:No Svhcrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FJH-15-D-24.00-4