Samtec FJH-15-D-15.50-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
Electro Sonic
JRH Electronics
3 个月趋势:
-0.10%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
FFC Jumper Cable 15Conductors 0.393m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.39m 0.5mm 15 to 15 POS FFC to FFC Bulk